Η ανατολική πλευρά της πόλης έχει και αυτή το χώρο πρασίνου της. Δίπλα στη συνοικία των πεντακοσίων, το δασάκι περιμένει τους επισκέπτες που θέλουν να αθληθούν, να ηρεμήσουν ή να απολαύσουν τον καφέ τους με θέα στη θάλασσα. Ιδανικό ξεκίνημα ημερήσιας εκδρομής εάν συνδυαστεί με βόλτα και φαγητό στις ταβέρνες, στο λιμανάκι των παλιών «Σφαγείων».
ΑΛΣΟΣ ΠΕΝΤΑΚΟΣΙΩΝ
Αρχική / Απόλαυσε / Όμορφες γωνιές / Άλσος Πεντακοσίων
ΠΩΣ ΝΑ ΦΤΑΣΕΤΕ
Εισάγετε τη διεύθυνσή σας